Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів»
 

Відповідно до Переліку товарів що не підлягають обміну та поверненню не підлягають обміну и поверненню ветеринарні препарати.

Чинне законодавство України не зобов'язує продавця приймати повернення ветеринарних препаратів.

Зважаючи на обставини, що передують поверненню ми можемо розглянути прохання про повернення куплених у нас ветеринарниї препаратів.

Товари які потребують особливих умов зберігання ніколи не можуть бути повернені у обіг.

У частини звичайних зоотоварів, повернення відбувається згідно чинного законодавства. За наявності повної комплектації та відсутності пошкоджень.

Будь ласка, перевіряйте товари при отриманні у приміщенні перевізника. Тільки акт складений відповідальною особою перевізника є підставою для ваших  претензій по комплектності замовлення та його стану на момент отримання. Якщо ви цього не зробили, спробуйте написати на нашу пошту zakaz@24vet.in.ua та ми спробуємо розібратись у ситуації.

Повернення грошей за такої необхідності відбувається за допомогою служби якою був здійснений платіж на нашому сайті.

Строки повернення і обміну зоотоварів

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Повернення товарів здійснюється за домовленістю, або кур'єром Нової Пошти за адресою: місто Харків вул. Студентська 5/2 кв 132 ФОП Сидорчук Валентин Гарийович.

Умови повернення для товарів належної якості

Відповідно до закону "Про захист прав споживачів" покупець може:

1. Обмінювати товар належної якості;

2. Повернути товар належної якості та отримати кошти, витрачені на товар у повному обсязі. Повернення коштів здійснюється протягом 3 днів з моменту, коли продавець забрав товар з відділення Нової пошти або Укрпошти.

Який товар підлягає обміну:

1. Товар, на який є чек;

2. Товар в оригінальній упаковці із збереженими бирками, ярликами, що не був у вжитку та не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо;

3. Товар, після купівлі якого не минуло 14 днів.

Умови оплати доставки при поверненні:

1. При поверненні товару та відправці покупцю нового товару доставку оплачує покупець. При цьому відправка нового товару здійснюється тільки після отримання та огляду товару, що повертається.

2. При поверненні коштів, у разі несплати доставки товару, що повертається покупцем, сума доставки вираховується з покупця.

3. Якщо товар не відповідав опису з вини продавця, доставку обидві сторони оплачує продавець.

Процедура повернення товару Неналежної якості:

1. Зателефонуйте нам та повідомте про намір повернути оплачений товар;

2. Повідомте № декларації надісланої посилки та № банківського рахунку для повернення коштів;

3. Після отримання товару протягом трьох робочих днів ми повертаємо Вам гроші чи інший товар.

Обмін та повернення товару здійснюється через Нову пошту чи Укрпошту або за адресою: місто Харків вул. Студентська 5/2 кв 132 ФОП Сидорчук Валентин Гарийович.

Повернення коштів провадиться після отримання товару.

Повернення коштів провадиться протягом 3 днів з моменту отримання посилки на відділенні Нової пошти або Укрпошти продавцем.

Ми покриваємо витрати доставки тільки в тому випадку, коли товар був не відповідної якості. Якщо товар належної якості, всі витрати несе покупець.

У разі виявлення пошкодження упаковки або товару під час його огляду у відділенні Нової Пошти чи Укрпошти обов'язково складається відповідний Акт та про інцидент повідомляється за телефоном, вказаним на сайті нашої компанії.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.