0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Переноски для тварин

Якщо ви заглянули на сторінку каталогу, в якій представлені - сумка переноска для тварин, рюкзак та клітка-переноска, то ви усвідомлений власник вихованця. Вам не потрібно пояснювати, що перевозити птахів у звичайних ящиках і жіночих сумочках не можна. Так як тварина може загинути від нестачі повітря, тісного простору, поїдання матеріалу та особливо небезпечної фурнітури. Саме тому господарі, які дбають про своїх компаньйонів, купують зоотовари, спеціально створені фахівцями з урахуванням анатомічних особливостей.

     Сучасні виробники товарів для тварин пропонують найбагатший асортимент переносок. Виділяють такі основні різновиди:
    Каркасна сумка – це сумка з жорстким дном і пластиковим або металевим каркасом.
    Звичайна сумка – виготовляється із синтетичного матеріалу, має гнучке дно, що прогинається під вагою тварини. Такі переноски можна використовувати для нетривалих переміщень. Синтетична тканина погано пропускає повітря, тому влітку у такій сумці може бути спекотно.
    Рюкзак – те саме, що й сумка, але з ременями для перенесення на плечах. Зручна для господаря, бо звільняє руки.
    Сумка на колесах – зручний різновид каркасної сумки. Рекомендується використовувати в подорожах, коли, крім кота, необхідно перевозити речі господаря.
    Пластиковий контейнер – клітка із міцного, нешкідливого пластику. Має масу переваг – невисока ціна, практичність, простий догляд, довговічність. При покупці важливо звертати увагу на дверцята. Краще, якщо вона металева та з надійним замком. До недоліків контейнерів можна віднести їхню громіздкість.
    Клітини з ротанга - новий вид перенесення, що відрізняється елегантним зовнішнім виглядом та легкістю. Недоліки – складність догляду (виріб боїться води) та висока ціна.
    Металева клітка - найміцніший і надійніший вид клітини, але дорогий і не виправданий у багатьох випадках аксесуар.

В нашому інтернет-магазині представлено широкий перелік продукції різних виробників. Якісні великі фото дозволяють добре розглянути товар і скласти уявлення про нього за описами. Є різні розміри, тому не складно підібрати аксесуар з урахуванням розміру вихованця. Різноманітні забарвлення та дизайн уможливлюють підбір клітини, що задовольняє потребам тварини та естетичним перевагам господаря.
У нашому магазині можна придбати перенесення за оптимальною ціною, а також замовити доставку товару.

Вгору