0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Переноски Бракко Тревел Bracco Travel для собак та котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

БРАККО ТРЕВЕЛ великий та міцний контейнер для перевезення собаки в автомобілі, поїзді чи літаку.

Одна з найбільших та доступних переносок на ринку!

При перевезенні домашніх улюбленців ми повинні гарантувати їм безпеку та комфорт, щоб зменшити стрес під час подорожі. Контейнер BRACCO TRAVEL був створений для тварин, які часто подорожують із власниками, та адаптований відповідно до всіх стандартів пасажирського транспорту.

Продумана конструкція перенесення для собак BRACCO дозволяють вихованцю подорожувати у всіх видах транспорту: машиною, поїздом, літаком. Вони довговічні, їх легко мити та утримувати в чистоті, а також компактно скласти для зберігання. Вони забезпечують безпеку тварини та інших пасажирів завдяки цілі металеві двері з металевими болтами і замком.

Контейнер BRACCO 8 оснащений 4 бічними ручками для перенесення. У комплект входить миска для води, яка підвішується на дверцятах і гвинти кріплення (скріплення частин гвинтами вимагають деякі авіакомпанії).

Важлива інформація перед авіаперельотом:

Цей продукт було створено відповідно до чинних керівних принципів IATA (Міжнародна асоціація авіаперевізників), але саме авіакомпанії вирішують, чи буде дозволено перевезення тварини у цьому контейнері. Перед покупкою слід зателефонувати перевізнику та повідомити модель та розміри, щоб з'ясувати, чи відповідає перенесення їхнім вимогам.

Крім того, авіакомпанії звертають увагу на відповідність розміру контейнера розмірам собаки. Згідно з керівництвом IATA, собака в перенесенні повинна мати можливість повністю вставати, повертатися та лежати у природному положенні.

Відповідність розмірів перенесення:

Висота: висота собаки, коли вона стоїть, від землі до верхівки голови або кінчика вух.

Ширина: подвійна ширина собаки, що вимірюється на висоті грудини

Довжина собаки вимірюється від носа до хвоста + половина довжини передніх лап.

Собаку також можна виміряти, оскільки він лежить у природному становищі.

Вгору