0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Стронгхолд для цуценят і кошенят менше 2.5 кг Stronghold краплі на холку від бліх і кліщів, 1 піпетка

Очікується
Артикул: 719
216 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

Стронгхолд містить в якості діючої речовини селамектин. За зовнішнім виглядом представляє собою прозорий, безбарвний або блідо-жовтого кольору розчин для зовнішнього застосування з вмістом 6% або 12% селамектина.

У формі 6% розчину препарат розфасовують в полімерні піпетки по 0,25 мл і 0,75 мл,

у формі 12% розчину — по 0,25 мл, 0,5 мл, 1,0 мл і 2,0 мл

Упаковують по 3 піпетки в блістери, які вкладають у картонні коробки.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Селамектин володіє широким спектром системного противопаразитарного дії на нематод, комах і саркоптоидних кліщів, що паразитують у собак і кішок.

Стронгхолд згубно діє на личинки круглих гельмінтів, а також володіє овоцидними властивостями. Препарат не впливає на статевозрілих нематод Dirofilaria immitis, але знижує кількість циркулюючих в крові микрофилярий, і його можна без побоювання застосовувати навіть раніше инвазированним тваринам. Механізм дії препарату полягає у здатності селамектина, зв'язуючись з рецепторами клітин м'язової і нервової тканини паразитів, збільшувати проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин нематод і членистоногих, їх паралічу і загибелі. Зважаючи на те, що у ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, у рекомендованих дозах препарат безпечний для собак і кішок.

Стронгхолд добре всмоктується з місця нанесення. Селамектин тривалий час зберігається в крові терапевтичної концентрації, забезпечуючи знищення паразитів і захист тварин від реінвазії протягом місяця. Стронгхолд відноситься до низкотоксичним для теплокровних тварин сполук (ЛД50 селамектина для мишей при введенні всередину становить 1600 мг/кг). Препарат добре переноситься собаками різних порід (включаючи коллі) та кішками.

СВІДЧЕННЯ

Призначають собакам і кішкам для знищення бліх (Сtenocefalides spp.) та профілактики повторного зараження тварин протягом 1 місяця після нанесення препарату. Для лікування алергічного блошиного дерматиту у складі комплексної терапії. Для профілактики і лікування отодектозу (вушної корости), викликаного O. cynotis, і саркоптоз, спричиненого S. scabiei. Для дегельмінтизації при токсокарозе, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, і анкилостомозе, викликаному Ancylostoma tubaeforme. Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Стронгхолд застосовують тільки зовнішньо. Перед нанесенням препарату піпетку виймають з блістера і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок з тим, щоб проткнути фольгу, закриває піпетку, потім ковпачок знімають. Препарат наносять безпосередньо на суху шкіру тварини. Для цього розсовують шерсть між лопатками біля основи шиї і повністю видавлюють вміст піпетки, уникаючи його потрапляння на руки. Не слід масажувати місце нанесення препарату.

Стронгхолд призначають одноразово, дозу вибирають з урахуванням виду і ваги тварини. У кожному конкретному випадку наносять розчин з однієї піпетки з ковпачком відповідного кольору, при цьому доза в розрахунку на діючу речовину становить 6 мг селамектина на 1 кг ваги тварини.

У разі одночасного зараження тварини кількома видами паразитів, рекомендується одноразове нанесення Стронгхолда у вищевказаній дозі.

Дозування

Собаки масою (кг)

Колір ковпачка піпетки

Номінальний обсяг застосовуваної піпетки

Менше 2,5

Ліловий

0,25 мл

2,6 – 5,0

Фіолетовий

0,25 мл

5,1 – 10,0

Коричневий

0,5 мл

10,1 – 20,0

Червоний

1,0 мл

20,1 -40,0

Темно-зелений

2,0 мл

Більше 40

Відповідна комбінація піпеток1

приклад: для собак вагою від 40 до 50 кг застосовують одночасно 2 піпетки: одну з фіолетовим і одну з темно-зеленим ковпачками.

Для знищення бліх та профілактики повторного зараження: Стронгхолд застосовують 1 раз на місяць протягом сезону активності бліх. Препарат знищує дорослих бліх, які знаходяться на собаках і кішках, через 24 – 26 годин після нанесення і оберігає від повторної інвазії протягом 30 днів. Знищуючи яйця бліх, Стронгхолд перериває цикл розвитку паразита і не дає можливості з'явитися наступної генерації бліх. Щомісячне застосування препарату не тільки прямо захищає тварин від зараження, але також знищує залишкову популяцію бліх (яйця і личинок) в будинку або квартирі. При цьому використання препарату необхідно починати за місяць до настання сезону активності бліх. Стронгхолд вже через місяць після першого застосування забезпечує різке зниження чисельності бліх у місцях проживання тварини. Препарат може бути використаний також як один з компонентів терапії алергічного блошиного дерматиту, при цьому наносити його необхідно щомісяця.

Лікування отодектозу (вушної корости) у собак і кішок: Стронгхолд застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується проводити очищення слухового проходу від ексудату і струпів, а у випадках ускладнення отодектозу отитами призначати відповідне лікування антибактеріальними і протизапальними засобами. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Лікування саркоптоз у собак: Стронгхолд застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць. В цілях профілактики можливої інвазії препарат рекомендується використовувати 1 раз в місяць.

Лікування токоскароза і анкилостомоза у собак і кішок: Стронгхолд застосовують з лікувальною метою одноразово, а з профілактичною метою — щомісяця.

Профілактика дирофіляріозу: Стронгхолд використовують один раз в місяць протягом сезону літа комарів-переносників. Препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи микрофилярий і запобігаючи їх перетворення у дорослих нематод. Оскільки Стронгхолд не діє на дорослих дирофілярій, його застосування абсолютно безпечно у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять в регіони де поширений дірофіляріоз, рекомендується за місяць до передбачуваної дати ввезення призначити Стронгхолд. Остання обробка тваринного Стронгхолдом повинна бути здійснена протягом одного місяця після закінчення сезону літа комарів-переносників. У разі якщо місячний інтервал між застосуваннями стронгхолда був перевищений, необхідно нанести препарат одразу ж, як тільки з'явиться така можливість. При заміні хіміотерапевтичних засобів у програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між призначенням Стронгхолда і раніше застосовувалося препарату повинен становити не менше одного місяця.

ПОБІЧНІ ДІЇ

При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Забороняється застосовувати Стронгхолд цуценят і кошенят віком до 6-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і видужуючим тваринам. Не слід використовувати препарат перорально або ін'єкційно. При терапії отодектозу не вводити Стронгхолд безпосередньо у вушний канал. Не рекомендується наносити препарат на вологу шкіру тварини. Після нанесення препарату не допускати контакту обробленого тварини з джерелом вогню і високої температури до повного висихання шерсті тварини.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Під час процедури забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення процедури слід вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно негайно змити струменем води. Не рекомендується мити, гладити і підпускати тварину до маленьким дітям протягом 2 годин після обробки препаратом. Після закінчення цього часу тварина можна мити навіть із застосуванням шампуню, що не знижує ефективності Стронгхолд. Порожні піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх викидають у контейнери для сміття.

Зберігати

В сухому, темному і недоступному для дітей та тварин місці. Подалі від нагрівальних приладів та відкритого вогню. Окремо від харчових продуктів та кормів, при температурі не вище 30 °С.

Термін придатності — 3 роки.

Країна виробника США
Лікарська форма Капли
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Нововю поштою по Україні 

Укрпоштою по Україні 

Більше інформації про доставку

 • Банківською картою Visa і MasterCard на сайті 4035200040863919  ФОП Філатова Надія Вікторівна
 • За допомогою платіжних систем Приват24, Apple Pay, Google Pay, WayForPay
 • Банківським переводом  IBAN: UA753515330000026008052165486
    ФОП Філатова Надія Вікторівна       код отримувача: 2730116646
 • Готівкою або карткою при отриманні тільки у відділеннях Нової пошти

Гарантія від виробника на зоотовари 6 місяців.

Вгору